Awards

JCI reikt, op de verschillende niveaus,  awards uit aan verdienstelijke leden. Het (inter)nationale niveau reikt ook awards uit voor verdienstelijke afdelingen.

(Inter)nationale en Regionale Awards voor JCI Leuven

2014: NATIONAL: Best Local Corporate Social Responsibility program
2013: NATIONAL : Award Best InterOrganization Collaboration project
2012-2013 : REGIONAL :Award Vorming voor Ylke VAN DUN
2011-2012 : REGIONAL : Award Ondernemingszin voor Dirk DE MOLDER
2011-2012 : REGIONAL :Award Beste Voorzitter > 25 leden voor Marijn LAETHEM
2009: NATIONAL : Award Internationalisme
2007-2008 : REGIONAL :Award Groei & Ontwikkeling voor Anne TEUGHELS
2007-2008 : REGIONAL : Award Vorming voor Dave SYNAEVE
2005 : WORLD : Award Most Outstanding Trainer for Werner KUPER
2003-2004 : REGIONAL :Award Vorming voor Pascal VANDEN BOSSCHE
2002-2003 : REGIONAL : Award Vorming voor Katia VAN BELLE
2001 : NATIONAL : Award Sociale Zaken
2000 : NATIONAL : Award Vorming
1997 : NATIONAL : Award Human Resources Management
1995 : NATIONAL :Award Public Relations
1995: NATIONAL :Award Human Resources Management
1989 : NATIONAL : Award Beste Tijdschrift
1984 : NATIONAL Award Public Relations
1980 : NATIONAL :Award Vorming
1980 : NATIONAL : Award Public Relations
1978 : NATIONAL : Award Beste PR Project

Lokale Awards

Award Freddy Trappeniers (Award Beste Jong Lid)

2015: Jo Vandercappellen
2014: Nathalie Parmentier
2013: Rina Colson
2012: Michael Verbeeck
2011: Sofie Blockx
2010: Marijn Laethem
2009: Nele Vanbiervliet
2008: Ward Van Os
2007: Joeri Pavlovic
2006: Dorien De Molder
2005: Dieter Vandevelde
2004: Isabelle De Groeve
2003: Hans Van Espen
2002: Ylke van Dun
2001: Dave Synaeve
2000: Tamara Bollaerts
1999: Beatrijs Tack
1998: Koen Vandromme
1997: Francisca Sabbe
1996: Werner Kuper
1995: Pascal Vanden Bossche
1994: Marc Schobyn
1993: Herwig Van De Velde
1992: Hilde Cums
1991: Alec Staelens
1990: Marc Lileire
1989: F. Descheemaeker
1988: Peter Cluytens
1987: Dirk Avau
1986: Gerda Pues
1985: Martin Tosseyn
1984: Olga Bosmans
1983: Guido Geuens
1982: Huub Boutsen
1981: Karel Herbots

Award Wim Speentjens (Award van de vriendschap)

2015: Kelly Van Eekel
2014: Rina Colson
2013: Céline Eeckhout
2013: Merit: Katya Colson
2012: Tim Verhaegen
2011: Marijn Laethem
2010: Tijl Materman
2009: Ward Van Os
2008: Katrien Cosaert
2007: Bart Vandevelde
2006: Isabelle De Groeve
2005: Stefan De Wilde
2004: Jan Cilissen
2003: Catherine Vanackere
2002: Karolien Vandijck
2001: Caroline Janssen
2000: Tsjerk Tack
1999: Adriana Cavaliere
1998: Dirk Van Eetvelde
1997: Pascal Vandenbossche
1996: Ludo Wijgaerden
1995: Veerle Van Hoorick
1994: Peter Trappeniers
1993: Ludo Wijgaerden
1992: Johny Verhaegen
1991: Alex Verbraeken
1990: Bernadette De Smedt
1989: Mia Vleminckx
1988: Francine Van Essche
1987: Johan De Bruyn
1986: Danielle Struyven
1985: Jos Van Brussel
1984: Johny Verhaegen

Award Rice Ramakers (Award Uitstraling binnen Leuven)

2015: Tom Boermans
2014: Dirk De Meirsman
2013: Edwin Bellis
2012: Kris Stroobants
2011: Patrick Daman
2010: Stijn Rommens
2009: Pascal Vanden Bossche
2008: Patrick Daman
2007: Caroline Janssen
2006: Kris Roelants
2005: Barbara Persoons
2002: Inge Dauwe
2001: Frederick Basteyns
2000: Sonja Put
1999: Catherine Vanackere
1998: Ann Cornelis
1997: Johan De Bruyn
1996: Mark Schobyn
1995: Danielle Stuyven
1993: Johny Verhagen
1992: Walter Jaques
1991: René Van Asbroeck
1990: Christine Davidts

 

 

Award Bernadette De Smedt (Award Vorming)

2015: Nele Buysmans
2014: Byron Soulopoulos
2013: Christophe Smets
2013: Merit: Robert Goffin
2012: Robert Goffin
2011: Dave Synaeve
2010: Dirk De Meirsman
2009: Kristof Jans
2008: Dirk De Molder
2007: Dorien De Molder
2006: Sarah Broux
2005: David Vanstraelen
2004: Ylke van Dun
2003: Barbara Persoons
2002: Bérénice Crabs & Tom Davidson
2001: Katia Van Belle
2000: Werner Kuper
1999: Peter Trappeniers
1998: Ludo Wijgaerden
1997: Raf Sutens
1996: Guy Vloeberghs

Award Patrick Soeteweye (Award maandblad & communicatie)

2015: Tom Eckelmans
2014: Katya Colson
2013: Tim Verhaegen
2012: Tom Eckelmans
2011: Céline Eeckhout
2010: Andy Curinckx
2009: Stijn Rommens
2007: Frank Meysmans
2006: Annik Van Keer
2005: Bérénice Crabs
2004: Bérénice Crabs

Award Internationalisme

2015: Wim Lefebre
2014: Kelly Van Eekel
2013: Dirk De Meirsman
2012: Dorien De Molder
2009: Katleen Degreef
2008: Lieve Demoulin
2006: Tom Boermans
2005: Caroline Janssen

Award Dieter Vandevelde (Award volharding & doorzettingsvermogen)

2015: Dirk De Molder
2014: Tom Boermans
2013: Kristof Jans
2012: Stijn Rommens
2011: Stijn Rommens
2011: Merit: Dirk De Molder
2009: Erwin Teunkens

Award beste peter of meter

2015: Jasper Kerremans
2014: Marijn Laethem
2013: Isabelle De Groeve
2012: Ylke Van Dun
2012: Merit: Céline Eeckhout

Award van de voorzitter

2015: Michaël Verbeeck
2014: Dirk De Molder
2013: Tom Boermans
2012: Isabelle De Groeve
2010: David Deraemaecker
2008: Dorien De Molder
2006: Bérénice Crabs
2004: Caroline Janssens
2002: Stefan De Wilde